Czas realizacji zamówienia

DOSTAWA W CIĄGU 24 GODZIN

Większość zamówień dostarczana jest w przeciągu 24 godzin od momentu ich potwierdzenia. Dokładamy wszelkich starań, żeby przesyłki dostarczać jak najszybciej, jednak w niektórych przypadkach (posezonowa wyprzedaż, promocje) czas realizacji zamówienia może nieznacznie się wydłużyć o 1 -2 dni. 

Przy zamówieniach opłacanych on-line potwierdzenie płatności oznacza moment, w którym wpłata za produkty została zaksięgowana na koncie bankowym. W przypadku zamówień opłacanych przelewem zwykłym, odnotowanie płatności może potrwać do 1-2 dni roboczych.

KURIER 

Po nadaniu przesyłki, kurier podejmuje próbę doręczenia pod wskazany adres dostawy. W przypadku nieobecności klienta pod podanym adresem dostawy, kurier pozostawia awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie należy odebrać przesyłkę osobiście. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia, zostaje ono odesłane do magazynu sklepu internetowego. Kupujący zostaje poinformowany o wysyłce za pośrednictwem portalu apaczka.pl. Informacja będzie zawiera numer nadania (trakingowy) za pomocą, którego można śledzić podróż paczki do odbiorcy. 

WIDZISZ TYLKO TO CO MAMY NA STANIE! 

Wszystkie produkty ekologiczne oferowane przez naturalniei.pl znajduje się w naszym magazynie głównym w Częstochowie. Takie rozwiązanie pozwala na szybką realizację zamówienia. Nie współpracujemy z hurtowniami, z których produkty są sprowadzane dla Klienta dopiero, gdy złoży on zamówienie - wszystkie produkty są fizycznie na stanie. Oczywiście mogą zdarzyć się błędny magazynowe lub systemowe, lecz jest to niezmiernie rzadkie i klient informowany jest na bieżąco. 

Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego wszystkie produkty przed wysyłką przechodzą odpowiednią kontrolę jakości i są starannie pakowane tylko w ekologiczne kartony.

KONTAKT Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Pozostającego do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00. 

Informacje kontaktowe: Kontakt i dane firmy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl