Koszty dostawy

Koszt przesyłki

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Koszt dostawy uzależniony jest od ilości produktów w zamówieniu, a więc od wagi przesyłki. Kosmetyki są lekkimi produktami zatem w jednej paczce do 3 kg zmieści się od 1 do 10 produktów. Czasami także więcej. Jeśli waga przesyłki znacznie przewyższy standardowy cennik wysyłki wtedy klient zostanie o tym poinformowany - choć dzieje się to wyjątkowo rzadko. 

Przesyłka kurierska DPD:

Przedpłata: 15,90 zł

Pobranie: 19,90 zł

Przesyłka kurierska Inpost:

Przedpłata: 13,90

Pobranie: 18,90 zł

Wysyłka zagraniczna

Zamówione w sklepie produkty wysyłamy także za granicę lecz tylko w obrębie UE - wybrane kraje. Wysyłka i cennik jest wtedy dobierany oddzielnie biorąc pod uwagę wagę i destynację paczki.

Czas dostawy

Usługa kurierska
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 24 godzin do 3 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. 
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 dnia roboczego wysyłane są tego samego dnia i zazwyczaj trafiają do odbiorcy w ciągu 24 godzin.
Paczkomaty
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą do paczkomatu) wynosi od 2 do 5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. 
Zamówienia złożone przed godziną 12:00 dnia roboczego wysyłane są tego samego dnia i zazwyczaj trafiają do odbiorcy w ciągu 2 dni roboczych. 
 
Jeśli produkt nie znajduje się na stanie magazynowym odpowiednia informacja jest umieszczana na karcie produktu. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl